.

.

26pcs X3296 potentiometer ПАКЕТ 13 Вредности potentiometer Комплет Сосема нов БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

26pcs X3296 potentiometer ПАКЕТ 13 Вредности potentiometer Комплет Сосема нов БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 393.00
DEN 432.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


26pcs X3296 potentiometer ПАКЕТ 13 Вредности potentiometer Комплет Сосема нов
На 26pcs inlcude подолу вредности :
секоја вредност 2 парчиња *13 вредности : 100 R (101) 200 R (201) 500 R(501) 1k(102) 2k(202) 5 K(502) 10 K(103) 20 K(203) 50К(503) 100 K(104) 200 K(204) 500 K(504) 1 M(105)
Пакет : 26pcs potentiometer

Основни својства

Состојба:
Нови
Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.