.

.

Нов и оригинален Инфраред Pyroelectric Сензор RE200B LHI778 D203S RD-622 RD-623 бесплатен превозот

Нов и оригинален Инфраред Pyroelectric Сензор RE200B LHI778 D203S RD-622 RD-623 бесплатен превозот

DEN 612.00
DEN 672.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нов и оригинален Инфраред Сензор Pyroelectric
имаме RE200 B LHI778 D203 S RD-622 RD-623 во акции ,тие се иста цена .
само кажете ни кој објект ќе ви треба е во РЕД ,можеме да го прифатиме maxture големо.
пакет :
10pcs X Инфраред Сензор Pyroelectric

Основни својства

Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.