.

.

Бесплатен Превозот DIY Cupcake Кифла Торта Тесто Corer Пластични Додатен Модел Клипот Машина Украсување Кујна Divider Алатки Подарок

Бесплатен Превозот DIY Cupcake Кифла Торта Тесто Corer Пластични Додатен Модел Клипот Машина Украсување Кујна

DEN 75.00
DEN 88.80
-16 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


.
Бесплатен Превозот 2 парчиња DIY Cupcake Кифла Торта Тесто Corer Пластични Додатен Модел Клипот Машина Украсување Кујна Divider Алатки
Испорака :
1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.
2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .
3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.
4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 15-35 работни дена.EMS и DHL обично трае 5-10 работни дена.
5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.
Контакт :
1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.
3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
4.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.
5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум -6 : 00pm понеделник - Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.
Политика За Наплата :
1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот ако најдете било каков проблем со нашите производи.Ние ќе ја за слободни или враќање на плаќање за вас.
2.Ако објектот е дефектен во рок од 2 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на дефектни деца.
Повратни информации :
1.Сакате вашите позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи.
2.Ние ја напушти 5 ѕвезди на нашите клиенти во секое време
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или неутрални повратни информации, ние ќе работиме со вас за решавање на било какви проблеми (Откако ќе се донесе повратни информации, тоа не може да биде изменета повеќе).

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
Торта Алатки Тип:
Десерт Декоратерите
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име:
BEIGUAN
Број На Модел На:
Торта Оркестарот Алатка Занает
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Тип:
Торта Алатки

Тие исто така купуваат со овој производ.