.

.

НОВА Тастатура за Пакард Бел K152 SJ51 SJ81 SJ82 го Замени лаптоп тастатура

НОВА Тастатура за Пакард Бел K152 SJ51 SJ81 SJ82 го Замени лаптоп тастатура

DEN 973.00
DEN 1046.40
-7 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Важно :
1, ве Молиме проверете стоката лицето на поштарот,доколку стоката се проблем, да одбие да ја прифати.
2, Нормално пост воздухопловната превозот времето е 25-90 дена, понекогаш не,
Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете да брод од страна на EMS или DHL.
Новиот лаптоп Тастатура.
Целосна гаранција за квалитет,100% проверка пред пратката.
објектот за вас.
Ние можеме да брод на светот.
Предмети генерално се испраќаат до вашиот превозот адреса во рок од 24 часа по уплата е потврдена. (Sat. & Сонцето. и повеќето национални празници исклучени.). ако сакате да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока.
Компатибилен со :
Ова е компатибилен објект, исто како фотографија,ве молиме потврдете ја фотографијата пред да се купи .
Гаранција
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас befor ќе брод на стоките, Во некои од нашето минато случаи тврди дефекти се, всушност, се должи на несоодветна метод на користење и некои други причини што може да биде решен со нашата техничка поддршка.
7 Дена Замена Гаранција
Во рок од 7 дена од датумот на вашето приемот на купените item/s, Ако има било каков квалитет проблем, Ние ќе ги замени со нови една за вас, откако се добие item/s што бродот назад.
Превозот цена
Вие плаќате за цената на превозот се врати на објект за нас и ние се плати за испраќање назад поправи или замени

Основни својства

Компатибилен Бренд:
пакард бел
Број На Модел На:
L1010
Стандард:
НИ Стандард
верзија:
US
Гаранција:
3 месеци
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.