.

.

Нова Мода Прилагодено Гигант Рекламирање Гумени Свеќа За Декорација

Нова Мода Прилагодено Гигант Рекламирање Гумени Свеќа За Декорација

DEN 13680.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Телеграфска Трансфер(жица трансфер,банкарски трансфер), Western union, Pay Pal
2. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ние ќе дизајн на Надувување Крошна и испратете ја сликата до вас од страна на СЛОБОДНИ. Клиентите место цел, со тоа што депозит од 50% на целосно плаќање,испрати банката белешки, слики од екранот за нас,ве молиме.
На Дознака
1.Ако не се примени на објект во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.ние организираме на пратки по добиваат рамнотежа.Предмети Фотографии offere за вас пред брод надвор.Три крои во текот на единица со тројно крои.Можете да платите со користење на Visa,Владее ,Western Union,Банкарски Трансфер и Paypal
3.Ние сме фабрика, ако имате дизајн/ слика, ние може да се направи производи според вашите барања.Нормално, објектот испратено од Кина домашни изразат ZTO прво, и тоа ќе ве чини 2 дена,а потоа се врши од страна на изразат како DHL,Fed Ex, UPS-от,ТНТ,EMS,итн,и со тоа ќе чини околу 3-10 дена.Ние нудиме на мало и wholesales цена, за најголемиот дел цел,ве молиме контактирајте со нас,тогаш можеме да ви понудиме најдобра цена и товар за вас.
Детали Слики
.Плаќање detials ќе испрати откако го прилагодите нешто од нас.
Посебна Забелешка
1.Дополнителни 420 D оксфорд слој на сите стрес поени и внатрешни панели;
4.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
Се враќа и Наплата
1.Ние производство на Гумени гуми за еднаш на плаќања е на располагање.Кажете ни детали барањата на Надувување гуми како форма,големина,боја,лого,печатење позиција,количина,итн.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.Промена или повторување на објектот ако има било каков проблем;
7. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
• да се обезбеди прилагодите тоновите,можете да изберете големина,боја,стилови,итн.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди оценка по вашето задоволство од средно рејтинг ќе ни помогне да понуди повеќе подобри производи во повеќе конкурентна цена.
Како да се Постави
Разнесени тоа од страна поврзете го приклучокот со штекер
Повратни информации
1.Четворни крои во клучните области, во основата на единица;
3.
Брз Преглед
• Издржлив 210 D ПВЦ/СТП обложени ткаенина ripstop
• Се надува во околу 1 минута со електричен вентилатор/airblower
• Одлична за употреба на отворено
• Deflates и огради за лесно складирање
• Донесе малку повеќе да се забавуваат и ефикасно на вашиот настан ,саем.

Основни својства

Повод:
Број На Модел На:
3А-AS10/13
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Класификација:
Ballon
Материјал:
210 D оксфорд ткаенина со СТП обложени
Производство Инженеринг:
Шиење и Кроењето
Додатоци:
електрични воздушен компресор, јажиња. песок кеси, складирање торба
Max Димензии:
3m H или прилагодено
Бои:
исто како слика или прилагодено
сертификација:
CE/UL сертифицирани
Примена:
Партија,свадба, Ноќен клуб, Настан, Рекламирање, Промоција, саем
Дува Режим:
Постојано дува со електричен вентилатор
Функција:
Преносни и повторна употреба, Големиот и безбедно, лесно-set-up and take-away
Продажбата на моделот:
Фабриката директно

Тие исто така купуваат со овој производ.