.

.

Игра на Престоли Cersei Lannister Долга Брановидна Темно Злато Перика Кралицата Cersei Браун Перика костими со губење на нето

Игра на Престоли Cersei Lannister Долга Брановидна Темно Злато Перика Кралицата Cersei Браун Перика костими со

DEN 1152.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Боја : како на сликата покажува
Големина : прилагодлив ,одговара за повеќето возрасни лица
Пакет вклучувајќи : перика& коса нето
Материјал : висока температура отпорни влакна,може да сноси температура под 180
Превозот : ќе биде предаден, од Кина во 5 работни дена откако ќе се потврди на плаќање .
Answer : ___________________________ Note : драг пријател,ве молиме прочитајте ја големината на табелата внимателно ,се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам ако имате било каква загриженост.

Основни својства

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Материјал:
Синтетички
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Додатоци
Компоненти:
Перика
Знаци:
Cersei

Тие исто така купуваат со овој производ.