.

.

2 Парчиња сет Објектив за Зумирање + Фокус Зафат Гумени Прстен За Nikon NIKKOR 24-70MM 24-70 1:2.8 G f/2.8 G ЕД

2 Парчиња сет Објектив за Зумирање + Фокус Зафат Гумени Прстен За Nikon NIKKOR 24-70MM 24-70 1:2.8 G f/2.8 G

DEN 233.00
DEN 258.72
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Начин на Плаќање
Ние го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.
Изберете најзгодно за вас
Превоз :
Превозот : Кога ќе се плати во рок од 1-3 дена
Хонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 9-20 работни дена, трае подолго (околу 15-30 дена) во некои земји / региони
EMS : 7-10 работни дена
DHL / UPS / Федекс : 3-5 работни дена.
Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cm
Мерење 0.200 kg
Можете да му верувате :
Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Основни својства

Компатибилен Камера Стил:
Точка И Пука Камери
Број На Модел На:
27-70
Бренд Име:
FULCOL

Тие исто така купуваат со овој производ.