.

.

304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука Двојно Крпа Облека Облека Кука за Бања, Кујна Гаража Тешки Ѕид Монтирани Полиран Финиш

304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука Двојно Крпа Облека Облека Кука за Бања, Кујна Гаража Тешки Ѕид Монтирани

DEN 933.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Фабриката трговија на големо
Поддршка на ОЕМ & ODM
Поддршка пад на превозот
304 од не ' Рѓосувачки Челик Грб Кука Двојно Крпа Облека Облека Кука за Бања, Кујна Гаража Тешки Ѕид Монтирани Полиран Финиш
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
За објектот безбедноста, за осигурување е препорачливо.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .
Ако ви треба НИ 3/8 "или велика БРИТАНИЈА 3/8" големина на црева, ве молиме оставете порака по ред.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете.Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
4)Известување на Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.
Но, превозот на плаќање не се враќа.
Ние ќе рефундирање на дека ако објектот не е како што е опишано, или се оштетени во транспортот.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba.
Пораки се постапува во рок од 24 часа на работни дена. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир. 14 да 20 дена (исклучени сабота & недела, Јавни Празници) за повеќето од НАС/велика БРИТАНИЈА/AU дестинации
Ве молиме контактирајте со нас Ако не го примите над погоре работни дена,ние ќе се реши овој проблем во многу кратко време.Затоа, Вашите повратни информации и DSRs се исклучително важни за нас како подобро НСД резултати, влијае на нашата пребарување поставување на alibaba. Инаку ние не прифаќајте барања за надомест од купувачот. Ние работиме од понеделник до петок нормално.
5)Известување за Клиентите од Бразил
Ве молиме испратете ни го вашиот CPF БРОЈ кога местото цел.

Основни својства

Тип:
Облека Куките
Стил:
Модерна
Лепливоста Метод:
ноктите
Број на куките:
1-3
Бренд Име:
Bagnolux
Број На Модел На:
1-AQC1-2
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производ Димензии:
56*55*55мм
Објектот Тежина:
4 унци
производител:
Bagnolux(Bagnolux)
ASIN:
1-AQC1-2
Процесот:
Хром

Тие исто така купуваат со овој производ.