.

.

20PCS X ,49S 20 МИЛИОНИ 20.000 MHz SMD Кристалните Осцилатори вистински лажен печ,Бесплатен Превозот

20PCS X ,49S 20 МИЛИОНИ 20.000 MHz SMD Кристалните Осцилатори вистински лажен печ,Бесплатен Превозот

DEN 306.00
DEN 336.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ние ги доставуваме сите видови на Кристал.
49 U, 49 S, 3*8, 2*6, 1*4, 1*5, 3.1*3.7, 3.2*5, 3.5*6, 5*7, 4.5*8 MC146, MC206, MC306, MC406, 4.1*4.7, 4*7.2, 5.5*11.8
SMD : OSC(5*7, 2.5*3.2, 2.5*3.2, 2.5*4, 3.2*5), vcxo, VC(TCXO)3.2*2.5, 2.5*4, 3.2*5 и така натаму.
РК-49 U/49 S, UM-1, А-5 Кристално
Доколку сте заинтересирани, ве молиме слободно контактирајте со нас!

Основни својства

Бренд Име:
ZHIPU

Тие исто така купуваат со овој производ.