.

.

И Екстра Копнена Туѓо Мека Полнети Кадифен Кукла со Качулка Аниме Цртан филм Колекција Играчка Црвено Сива Околу 28cm/11

И Екстра Копнена Туѓо Мека Полнети Кадифен Кукла со Качулка Аниме Цртан филм Колекција Играчка Црвено Сива Околу

DEN 379.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


И Екстра Копнена Туѓо Мека Полнети Кадифен Кукла со Качулка Аниме Цртан филм Колекција Играчка Црвено Сива Околу 28cm/11"
Прилично симпатична играчка, вашето дете ќе љубов тоа многу!
Име на производ : Екстра ЕТ Копнена Кадифен Играчки
100% Сосема Нов Со Ознака и Висок квалитет
Материјал : Памук
Големина : 24-28cm
Пакет : Opp вреќа

Основни својства

Висина:
24cm Сива, 28cm Црвена
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Форма:
Гениј
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ZYYET01
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
Не близина на оган
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Животни:
Екстра Копнените
Големина:
24-28cm
Карактеристики:
Мека

Тие исто така купуваат со овој производ.