.

.

STARPAD За Една-начин пневматски дијафрагмата картон машини / принтер ink пумпа / алуминиум мастило пумпа бесплатен превозот

STARPAD За Една-начин пневматски дијафрагмата картон машини / принтер ink пумпа / алуминиум мастило пумпа бесплатен

DEN 6144.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или изборот ЕМС или другите. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или испратете уште една нова една за да ви. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Благодарам многу. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. По двете тебе и мене потврди проблеми. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. Уживајте во вашата шопинг. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Ви благодарам многу.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.

Основни својства

Тип На Објект:
Пумпи
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.