.

.

Cuesoul Нови Меки Совет Пикадо 3 Комплетна Пикадо 16-грам Буриња (Небото Волкот Серија)

Cuesoul Нови Меки Совет Пикадо 3 Комплетна Пикадо 16-грам Буриња (Небото Волкот Серија)

DEN 863.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

3 НОВИ Нерѓосувачки Челични Буриња(16 грама)
3 Стрела Мека Совет Поени
6 НОВИ Стрела Шахти(Посебно Дизајнирани)
7 Стрела летови(2 различни примероци)
1 CUESOUL црна пластика стрела случај

Основни својства

is_customized:
Yes
Тип:
Пикадо
Бренд Име:
CUESOUL
Возраст:
>3 Години
Број На Модел На:
SkyWolfF2204

Тие исто така купуваат со овој производ.