.

.

iStrap Црна Браун Вистински Теле Види Рака Распоредување Затворач Адаптер 38mm 42mm за IwatchSeries 2 1Series3 за Apple Види Бенд

iStrap Црна Браун Вистински Теле Види Рака Распоредување Затворач Адаптер 38mm 42mm за IwatchSeries 2 1Series3

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

i Strap Црна Браун Вистински Теле Види Рака Распоредување Затворач S/S Пролет Бар Адаптер 38mm 42mm за Iwatch за Apple Види Бенд
Објектот е направен од вистинска кожа со алигатор жито,мека и издржливи. Бендот должина : 125mm/75mm,20cm во целост,може да се вклопат 5.3 инчен да 6.9 инчен зглобовите без случај. Големина : за 38mm и 42m apple види случај. Тока боја : Сребро распоредување тока. Користење на логото : i Strap логото на задната страна на бендот. Како лидер на пазарот на watch бенд,i Strap има 8 години историја како производител, па на квалитет може да се guranteed.
Постојат четири бои за да го изберете.
Задната страна на на види бенд,i Strap лого на неа.
Превозот

Основни својства

Бендот Ширина:
за 38mm apple, за 42mm apple
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
iStrap
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
IA-BK07-DD
Бендот Должина:
no
is_customized:
Yes
Одговара:
за apple види бенд 38mm или 42mm
Тока:
сребрена не ' рѓосувачки челик deployant тока
боја:
црно ; браун

Тие исто така купуваат со овој производ.