.

.

DYS ESC USB Поврзувачот Програмер За SN серија ESC мини USB Поврзувачот за европската социјална повелба програмер да се надополни SimonK и BLHeli фирмверот

DYS ESC USB Поврзувачот Програмер За SN серија ESC мини USB Поврзувачот за европската социјална повелба програмер

DEN 426.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


Точка Име : USB Поврзувачот
Големина : 54mm L*22mm W*9mm H
Тежина : 8.0 g
Мини USB Поврзувачот за европската социјална повелба програмер да се надополни Simon K и BLHeli на firmware.
Ажурирање на 1 декември, 2015 : ве Молиме имајте во предвид дека ова USB Поврзувачот Програмер не може да се користи за да трепка DYS XM ESCs.

Основни својства

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Број На Модел На:
DYS ESC USB Поврзувачот Програмер За SN серија ESC
Бренд Име:
TAROT-РК

Тие исто така купуваат со овој производ.