.

.

Слика на дијамант мозаик рачно изработени носат крстот бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни целосна дијамант везови

Слика на дијамант мозаик рачно изработени носат крстот бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни

DEN 294.00
DEN 376.32
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Име на производ : Рубикова Коцка дијамант Сликарство
Стап вежба област : 100% круг копар
Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 477 DMC Сопствени Бои Фото : Ние може да се сопствени-направи дијамант слика за вас. Повратна информација за Вашето задоволство е многу важно за нас. Уживање и скитници околу тоа истовремено, ќе имате чувство како airplay. Нашите дијамант сликарство е без рамка .
Совет : 1. Инструмент не вклучува пинцети,Пластични пенкало, наместо на пинцети , Ако ви треба помош на пинцета, ве молиме оставете порака забелешка. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму.тоа не е готов слика ,што треба да заврши себе
3.

Основни својства

Големина:
20x32cm bag packing, 20x32cm box packing, 30x53cm box packing, 40x70cm box packing, 50x90cm box packing
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Југоисточна Азија
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45
Бренд Име:
Homlif
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка

Тие исто така купуваат со овој производ.