.

.

100pcs кол 4MM dc coreless моторни Мини вибрации на моторот 6V 32MA со Гума ракав бесплатен превозот

100pcs кол 4MM dc coreless моторни Мини вибрации на моторот 6V 32MA со Гума ракав бесплатен превозот

DEN 1439.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

100pcs кол 4 MM dc coreless моторни Мини вибрации на моторот 6 V 32 MA со Гума ракав бесплатен превозот Спецификации : Моторни дијаметар : 3.9 MM
Моторни должина : 14 ММ (не се вклучени)
Вкупна должина : 19.7 MM (вклучувајќи ексцентричен)
Ексцентрични големина на тркало : MM 3.9*5
Доведе должина : околу 20 MM
Тежина : 1.6 g
Напон : 1.5 V струја : 0.1 А
Напон : 2 V струја : 0.13 На
Напон : 3 V струја : 0.2 На

Основни својства

Постојана Струја(A):
-
Употреба:
Автомобил
Излезна Моќност:
-
Тип:
Микро Мотор
сертификација:
CCC,CE
Вртежен момент:
-
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
-
Напон(V):
1.5-3V
Број На Модел На:
9134A
Ефикасност:
-
Употреба:
-
Заштита На Функција:
--
Изградба:
-
Моторни дијаметар:
3.9 MM
Тежина:
1.6 g

Тие исто така купуваат со овој производ.