.

.

Аквариум Чисти со Правосмукалка на Вода Промени Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Св Пумпа 8BYH

Аквариум Чисти со Правосмукалка на Вода Промени Промени Чакал Почиста Риба Резервоарот Св Пумпа 8BYH

DEN 59.00
DEN 78.24
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Лесен-за-користење почиста пумпа за аквариум.
Држи аквариум чиста, му дава на вашиот риба убав животната средина.
Чувајте ги вашите риби здрави.
Тип : Почиста Пумпа
Материјал : Пластика
Главната Боја : Бела
Должина : 180cm/70.87" (Прибл.)
Забелешки :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
2. Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Аквариум Почиста Вакуум Пумпа за Риба Резервоарот

Основни својства

Големина:
XS
Тип:
Риба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:

Тие исто така купуваат со овој производ.