.

.

Телескоп голем стегач јака слушалки M приклучок 2pins за полнење за motorola dep450 dp1400,cp040,маг еден a8,ep450 gp2000 HYT итн воки токи

Телескоп голем стегач јака слушалки M приклучок 2pins за полнење за motorola dep450 dp1400,cp040,маг еден a8,ep450

DEN 432.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Висок квалитет Голема Јака Менгеме PTT-M Приклучок 2 игли телескоп Компатибилен со : Mag One A8, за полнење за Motorola GP88 S GP2000 GP2000 S SP66 GP3688 GP1660 GP1300-апарат gp1200 GP88 S,EP450,CP040 DEP450 DP1400 итн. за Hytera TC500 S,TC510, - апарат tc700,TC610,TC620 итн Пакет : 1x приклучок за слушалки

Основни својства

боја:
Црна
Максимален Домет:
Тип:
Додатоци
Бренд Име:
honghuismart
Воки Токи Тип:
Преносни
Број На Модел На:
XFY-M-20
Is_Display:
No
Приклучете:
M

Тие исто така купуваат со овој производ.