.

.

Луксузна Монистра Виси Бронза Студија Соба Маса Светилка Европа Ткаенина Табела Светилка Традиционалните Спалната Соба Дневна Соба Биро Светилки

Луксузна Монистра Виси Бронза Студија Соба Маса Светилка Европа Ткаенина Табела Светилка Традиционалните Спалната

DEN 4704.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Луксузна Монистра Виси Бронза Студија Соба Маса Светилка бесплатен превозот Европа Ткаенина Табела Светилка Tradtionl Спалната соба Дневна Соба Биро Светлина
Опис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Ткаенина биро Светлина со switch Димензии : Дијаметар 35cm, висина 46cm Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110-130 V, 220-240 V Материјал : Платно, Акрилик Монистра,bronez метал Пакет се вклучени : 1*биро Светилка Pakage Тежина : 2.0 KG
****Пратката****
Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.
Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 - 21 работни дена.
Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.
Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.
****Политика на враќање****
Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.
Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.
Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.
Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.
Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.
Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.
Откако ќе добиеме враќа објект,
ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за опис
и им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.
****Услуга на клиентите****
Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.
Ние одговор на сите e-mail во навремено.

Основни својства

Тип На Објект:
Биро Светилки
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Напон:
90-260V
Бренд Име:
oovov
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Карактеристики:
Гроздобер
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
ЛЛ-471
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Е Светилки Вклучени:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.