.

.

Вистинска Кожа Големи чевли НАС Големина 11 Дизајнер Гроздобер рамни Чевли Круг Пети рачно изработени Бела 2017 sping Оксфорд Чевли За Жени Крзно

Вистинска Кожа Големи чевли НАС Големина 11 Дизајнер Гроздобер рамни Чевли Круг Пети рачно изработени Бела 2017

DEN 1874.00
DEN 4462.08
-58 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Важно Известување:
Ние ги испратите Кинески големина ,ве молиме обратете се на нозете должина да се избере НИ големина .На пример,Ако моите нозе должина е 23.5 cm,јас треба да изберете НИ големина 6.5=CN големина 37;Ако моите нозе се малку пошироко или fatter јас ќе го избере една големина поголема.Покрај тоа,чевли внатрешна должина=нозе должина+0.5 cm.Ако било каква забуна ве молиме контактирајте со нас . Изненадување :
Споделување на нашиот производ и неговата линк на вашиот VK, Facebook, Twitter, Badoo или другите социјални платформи и давајќи ни екранот за тоа, ќе добиете голем попуст или некој убав подарок.
Повратни информации :
1. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Основни својства

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Повод:
Повик
Бренд Име:
steinmeier
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Станови Тип:
Oxfords
Пети Форма:
Круг Пети
Insole Материјал:
Полно Зрно Кожа
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Затворање Тип:
Чипка-Up
Моден Елемент:
Шиење
Број На Модел На:
ZHLL01
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума
отварање на длабочина:
длабоко во устата
Моден Елемент:
крстот ремени, боја блок декорација, гладијатор стил
чевли пета стил:
плоштад со
Материјал Технологија:
japanned кожа
чевли нас големина:
4.5 5 5.5 6 6.5 7 7.5 8 8.5 9 9.5 10 10.5 11 11.5
боја:
црна, бела беж сина браун
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Платформа Висина:
0-3cm
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Декорација:
Обична

Тие исто така купуваат со овој производ.