.

.

100 Компјутери Antiqued Сребро Алуминиум во Овалната следете го вашето срце, шарм Приврзоци 12.5x20mm DIY Накит A-160

100 Компјутери Antiqued Сребро Алуминиум во Овалната следете го вашето срце, шарм Приврзоци 12.5x20mm DIY Накит

DEN 832.00
DEN 1015.20
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Retun
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина
C : Други можете да изберете Western union Или TT надвор линија
Превозот
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.2 mm Дупка 1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.54 см или 10 mm = 1 cm = 0. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние обезбедуваме два видови на начини на транспорт
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рамките 7days од вашиот приемот на предмети за било каква причина. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Основни својства

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Број На Модел На:
A-160
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.