.

.

2 Нов 3-Начин Тројно Шприц Handpiece Стоматолошки Стоматолог Воздух Вода + 4 Млазници Совети

2 Нов 3-Начин Тројно Шприц Handpiece Стоматолошки Стоматолог Воздух Вода + 4 Млазници Совети

DEN 1026.00
DEN 1140.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Карактеристики на производот 2 Нови 3-Начин Тројно Шприц Handpiece Стоматолошки Стоматолог Воздух Вода + 4 Млазници Совети
2 Стоматолошки воздух-вода 3-начин шприц со 4 млазници во кутија
На Левото Копче Контроли на Проток на Вода за Јачина на
Десно Копче за контрола на Протокот на Воздух Волумен
Туркање на Двете Копчиња истовремено Генерира Магла.
Дршката е направен од Воени Авиони-Одделение Алуминиум и
Совети се изградени од цврст алуминиум.
Сите Шприц Совети се целосно Autoclavable.
Една полна година гаранција!
Пакување листа : 2 парчиња

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби

Тие исто така купуваат со овој производ.