.

.

STARPAD БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Автомобил пневматик млазницата aerated , гас млазницата вакуум 20 парчиња/многу

STARPAD БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Автомобил пневматик млазницата aerated , гас млазницата вакуум 20 парчиња/многу

DEN 389.00
DEN 432.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Ви благодарам многу. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Благодарам многу.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. По двете тебе и мене потврди проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Или испратете уште една нова една за да ви. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Уживајте во вашата шопинг. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Или изборот ЕМС или другите. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.
детали за производот
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно.

Основни својства

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.