.

.

600*500*2mm ESD мат Анти-статички мат Antistatic ќебе ESD табела мат за BGA поправка работа

600*500*2mm ESD мат Анти-статички мат Antistatic ќебе ESD табела мат за BGA поправка работа

DEN 793.00
DEN 835.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

600*500*2mm ESD мат Анти-статички мат Antistatic ќебе ESD табела мат за BGA поправка работа
Вовед
Површината Resistivity : 10^6-10^9Ω
Основните Resistivity : 10^3-10^5Ω
Волумен Resistivity : 10^5-10^8Ω
Осипување Го Оценувате :
Време е да Прахосвам Статички Електрицитет :
Pcaking внатре :
Само ESD Мат 600*500*2mm (Темно зелена боја) ... 1pcs (не содржат земјата клип на сликата подолу)
PS : Боја испрати случаен избор
Друга боја & големина треба да се прилагодите ,
Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие поволна понуда ~! Објектот слики
Плаќање :
Плаќањето е Зачувам и Alipay Во Aliexpress веб-сајт, 100% безбедно плаќање на тука.
ќе се направи исплата на Aliexpress компанија, и кога ќе го добиете производот, тие може да се пушти пари за да сопственикот на продавницата.
Царинските Трошоци (Увоз Доход) ( Освен Русија ) :
Плаќаат данок е должност на секој граѓанин, купувачот треба да ја преземе одговорноста на сите даноци.
Ако купувачот одбие да го прими стоката, бидејќи на даночниот проблем, тие треба да се плати за сите товарни.
(ако сте треба прогласи пониска вредност, ве молиме забелешка за нас.)
Гаранција & Наплата : 1)ве Молиме внимателно ја испита сите елементи, веднаш кога у знак тоа. Ако постои било очигледно freigh штета.
НЕ знак на товар на сметка, освен ако штетата е забележано на товар на сметка.Клиентот има опција за одбивање на пратката во времето на испорака.
Ако објектот е неисправен откако ќе го потпише и да го отворите пакет, ве молиме да не известите во рок од 48hours со слики на неисправни објект. Ние ќе работи со клиенти да го реши секој проблем.
ние ќе ви помогнеме у справи со случајот во рок од 2 дена и ќе ви даде задоволни решение . 2) Производи МОРА да СЕ врати во рок од седум (7) дена или враќање ќе биде забрането
Сите се враќа мора да биде товар платен од страна на Испраќачот или на превозникот.
Сите се враќа да се испраќаат назад кон компанијата магацин во ОРИГИНАЛНА АМБАЛАЖА .
На нови објекти или Санираат објектите ќе бидат испратени до вас, откако ќе прими предмети за замена .
Наплата ќе се даде откако ќе добиеме вратени предмети во оригинално пакување.

Основни својства

Број На Модел На:
анти-статички, мат
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.