.

.

1PC се Продава одделно Модул 6 PA20 Bore32 1#2#3#4#5#6#7#8# Involute Опрема Секачи M6

1PC се Продава одделно Модул 6 PA20 Bore32 12345678 Involute Опрема Секачи M6

DEN 1722.72

Од стоката
Достапно е за нарачката


имајте на ум!имајте на ум! имајте на ум! Се продава одделно, не осум групи!
ве молиме изберете : 1# 2# 3# 4# 5# 6# 7# 8#
притисок агол 20 степен,Надвор Кол : 100mm
Внатрешниот Понесе : 32-милиметри Материјал : ХСС
M6
Секој обид за 1 PC

Основни својства

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
Секачи
is_customized:
No

Тие исто така купуваат со овој производ.