.

.

GT2052V Турбо Полнење 14411-2W203 726442-5004S ЗА Nissan Pathfinder Мистрал Terrano TR50 WGE50 Elgrand ZD30ETi 3.0 L

GT2052V Турбо Полнење 14411-2W203 726442-5004S ЗА Nissan Pathfinder Мистрал Terrano TR50 WGE50 Elgrand ZD30ETi

DEN 11869.00
DEN 13488.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации Модел : GT2052 V P/N : 14411-2 W203 726442-5004 S Примена : за NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano TR50 WGE50 Elgrand ZD30 ETi 3.0 L Мотор тип : Дизел Мотор Модел : ZD30 ETI тежина : 9kgs Прилагоди : Да
Висок Квалитет и Конкурентна Цена
Помина со голема брзина, рамнотежа тест
Зошто да Изберат Нас?
1.Искусни и професионални Авто резервни делови снабдувач
2.Висок квалитет и конкурентна цена
4.За време на испорака
5.Задоволување на по-продажбата на услугата обезбедени од страна на стручен кадар цело време
6.Брз одговор на пораки и телефонски повици секогаш,да се подобри ефикасноста
7.ОЕМ и ODM е прифатена(Зависи од клиентите цел количество)
8.Пакување метод : картонска кутија за пакување, неутрален пакување,дрвени пакување или како клиенти бараат
9.Водечките време : 7-10 работни дена по приемот на уплатата
10.Начин на плаќање : T/T,Western Union,Paypal
11.Гаранција : 12 Месеци
12.Примерок Цел е прифатена
Слики :
Пакување Слики :
Превозот Начини :
1)Примерок или мали нарачка од express,како што курирската служба dhl,fedex,ups-от, итн
2)Рефус цел од страна на воздух или море.
Плаќање Начини :
Добар фидбек од други клиенти за вашиот референца :
Ние, исто така имаат следните ставки за вашите информации : Модел Бр. P/N Апликација GT2052 V 705954-5015 S За ZD30 Мотор GT2052 V 14411-VE00 C За YD25 Мотор GT2056 V 767720-5004 S За Навара 2.5 ди GT1752 14411-VB300 За RD28 Мотор GT2056 V 14411-EC00 C За YD25 Мотор GT1752 452204-5005 S За Патрола 2.8 ТД TD27 49377-02600 За QD32 Мотор Gt2052 V 705954-0009 За Патрола Safari Terrano Делови GT2052 V 14411-2 W203 За ZD30 Мотор HT12-19 B 14411-9 S000 За ZD30 Мотор TD04 L 14411-7 T600 За QD32 Мотор Gt2052 V 14411-VC100 За ZD30 Мотор HT18 14411-62 T00 За TD42 T Мотор HT12-19 B 14411-9 S000 За Datsun Камион ZD30 Мотор
Ние, исто така, имаат и други turbochargers за Isuzu,тојота,Hyundai,Мицубиши и така натаму,ако имате било какви прашања,ве молам дозволете ми да знам.Добредојдовте вашето барање.
Лице За Контакт :
Мис Роуз

Основни својства

Бренд Име:
HNCACTUS
ОЕМ:
14411-2W203
цена:
Конкурентна
is_customized:
Yes
P/N:
726442-5004S
Примена:
NISSAN Pathfinder Мистрал Terrano TR50 WGE50 Elgrand ZD30ETi 3.0 L

Тие исто така купуваат со овој производ.