.

.

STARPAD За Фреди I30 Sonata јака Xiang wiper рака wiper рака покрие кап завртки капа бесплатен превозот,4PCS

STARPAD За Фреди I30 Sonata јака Xiang wiper рака wiper рака покрие кап завртки капа бесплатен превозот,4PCS

DEN 576.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Или изборот ЕМС или другите.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
4pcs
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Уживајте во вашата шопинг. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Благодарам многу. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Ви благодарам многу. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Или испратете уште една нова една за да ви. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси.

Основни својства

За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.