.

.

Универзална Simota Турбо Мотор Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот Ефикасноста на Автомобил Делови OCC005

Универзална Simota Турбо Мотор Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот Ефикасноста на Автомобил Делови OCC005

DEN 892.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Барање за враќање се поднесува во форма на e-mail на нас во рок од дена од денот сте го добиле на објектот. Ние не ќе биде одговорен за какво било побарување на исчезнати предмети и оштетени. Ние се стремиме да добиеш позитивен фидбек и совршен резултат на нашите Детални Продавачот Оценка (НСД). Ве молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога и да било. и купувачот е одговорен за враќање превозот надомест. Како на купувачот, тоа е вашата должност да го плати данокот, кога ќе се направи нарачка од странство. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации isvery важно. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и купувачот МОРА да ОБЕЗБЕДИ на нас со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ве молиме да ни остават 24 бизнис час, за да се одговори на вашата е-пошта на загриженост. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Исто така, ве молиме контактирајте со нас во врска со проблемот што е можно поскоро. Ако било која причина непријатно оставајќи ни совршен резултат, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе направиме се што е во наша моќ за да се обезбеди успешна трансакција. Доколку сте платиле со кредитна или дебитна картичка, реконструкцијата ќе биде испратен на картичка-издавање на банката. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние ќе брод да го ЗАЧУВАМ адреса на само.Универзална Simota Турбо Мотор Масло Фати Резервоарот Може да Резервоарот Ефикасноста на Автомобил Делови OCC005
Модел : Круг На Нафта Резервоарот Може Да Се Фати
Материјал стил : Alumium
Боја : Црна, Сребрена Црвена Сина
Пакетот вклучува : една Масло Фати Резервоарот Може да И Додатоци се Вклучени
Fitment : Универзална одговара за било кој автомобил
Пратката 1. Нашата цел е задоволството на клиентите! Се враќа & Наплата Политика Ние нудиме врати услуга,враќање на производот е прифатена предвидени : 1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме контактирајте ја картичката-издавање на банката со прашања за тоа кога кредитна ќе бидат испратени на вашата сметка. Ако постои било каква штета, исчезнати предмети или погрешно количина, ве молиме да не го потпише, и барање на поштата или испорака компанија за издавање некои роднина сертификација со цел за надомест на штета. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во ЗАЧУВАМ се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Кога пратката ќе стигне до вас, ве молиме да ги проверите сите делови и стоки количество внатре пред да го потпишете тоа. Позитивни Повратни информации Продавница со доверба. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или negavite повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Основни својства

боја:
Сребрена, Црвена, Сина, Црна
Објектот Тежина:
0.3kg
Специјални Функции:
Дербито Тјунер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Зафатнина:
3.0
Објектот Висина:
0inch
Име На Модел:
РС-OCC005
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Алуминиум
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Година:
2017
Бренд Име:
RASTP
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Тип На Објект:
масло може да се фати

Тие исто така купуваат со овој производ.