.

.

Средовечни женска џемпер средовечни жени, Плус Големина олеснување џемпер поврзана pullover дебели топол џемпер кашмир

Средовечни женска џемпер средовечни жени, Плус Големина олеснување џемпер поврзана pullover дебели топол џемпер

DEN 1306.00
DEN 2106.24
-38 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Облека долго Биста Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи M 37 14.57 59 23.23 98 38.58 56 22.05 L 38 14.96 60 23.62 102 40.16 56 22.05 XL 39 15.35 62 24.41 105 41.34 56 22.05 XXL 41 16.14 и делови 63 24.80 108 42.52 57 22.44 3 XL 41 16.14 и делови 64 25.20 110 43.31 57 22.44 4 XL 42 16.54 64 25.20 114 44.88 58 22.83 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Дебелина:
Стандард
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
НИСКА LUV
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Кашмир,Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Никој
Број На Модел На:
TB
Техника:
Компјутер Плетени
Затворање Тип:
Хеџинг

Тие исто така купуваат со овој производ.