.

.

Висок квалитет 20pcs F688ZZ F688-2Z страната топката лежишта F688ZZ 8*16*5MM имајќи бесплатен превозот

Висок квалитет 20pcs F688ZZ F688-2Z страната топката лежишта F688ZZ 8*16*5MM имајќи бесплатен превозот

DEN 815.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Висок квалитет F688 ZZ F688-2 Z страната топката лежишта F688 ZZ 8*16*5 MM бесплатен превозот
Имајќи Тип : F688zz
Имајќи дијаметар : 8
Имајќи OD : 16
Имајќи висина : 5
Структура : Длабоко Жлебот
Тип : Топка
Запечатени : zz
Дали стандардни делови : стандардни делови
Материјал : имајќи челик
Употреба : Широко се користат во дигитални камери, електронски производи, мали машини, спортска опрема, електрични играчка автомобили, модел авиони, мотори, микро-мотори, компјутер вентилаторот за ладење, фитнес опрема, масажа појас, пневматски и електрични алатки, риболовни средства, high-end играчки, спојки НЛО везови машини, принтери, каси, скејт чевли, тркала, управувањето со правосмукалка четка итн.
Точноста класа : P0 P5 P6 P4 ABEC-1 ABEC-3 ABEC-5 ABEC-7
Оценка : ZV1 ZV2 ZV3
Испорака Време : 2 дена по ред

Основни својства

Материјал:
Челик
Број На Модел На:
F688ZZ
Употреба:
Имајќи

Тие исто така купуваат со овој производ.