.

.

2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фанови рачно изработени Свила Танцување Фанови Лево+правото Црвена+Портокал+Жолто+Зелена+Сина+Пурпурна 180*90 см

2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фанови рачно изработени Свила Танцување Фанови Лево+правото Црвена+Портокал+Жолто+Зелена+Сина+Пурпурна

DEN 918.00
DEN 1147.20
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


2018 Висок Квалитет Свила Стомак Танц Фанови 100% рачно изработени Свила Танцување Фанови Лево+правото Црвена+Портокал+Жолто+Зелена+Сина+Пурпурна 180*90 см
Цената е за 1pair/2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Право-рака (Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)
Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)
(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)
Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg/пар, 5 Големина е како што е подолу :
S - 120 CM *90 см (47.24" * 35.43")
M - 150cm *90 см (59.05" * 35.43")
L - 180 CM *90 см (70.86" * 35.43")
XL - 230 CM *90 см (90.55" * 35.43")
XXL - 280 CM *90 см (110.24" * 35.43")
(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)
Нашиот вистински свила фан Превези :
1 - Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица
2 - 100% реално природна свила.
3 - Користи избелени и полиран бамбус staves
4 - Внимателно селектирани и исечените пред пратката
A-проверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.
Б-зајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,
C-кастрење на раб.
Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допир-Чувство
Лесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Основни својства

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Стомакот Танцување
Материјал:
Свила
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Fan20
Бренд Име:
ЈИ NA ШЕН ВУ
Големина:
5 SIZE
Пакување:
OPP вреќа
испорака:
Кина пост
превозот датум :
3-5 дена
Тежина:
0.25 kg
Возраст:
Возрасни
Место на Потекло:
Кина

Тие исто така купуваат со овој производ.