.

.

Нов секс на градите, големи силиконски гради,вистински се чувствуваат Љубовта Кукла,вистински кукла секс кукла

Нов секс на градите, големи силиконски гради,вистински се чувствуваат Љубовта Кукла,вистински кукла секс кукла

DEN 4458.00
DEN 5715.36
-22 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Силиконски материјал
2. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. И ако вашата нарачка достигне 2kg , ние ќе ги испрати сите објекти што сте ги bayed до вас преку EMS/DHL . Не се отвори спорот без комуникација.Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Кукла треба да се чисти на секои 30 дена да се користи од страна на блага туш пена. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
3 D ПОЛНА ГОЛЕМИНА СЕКС ИГРАЧКА СО ВАГИНАТА- B014
Функција :
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите.5 CM
[Одржување и Чистота]
1 . Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија.
Превозот од Кина Пост Воздух Mail, обично се потребни околу 15-40 работни дена да пристигнат. Ж : за 4 KG ;
3. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Купи со доверба (со исклучок на опрема) Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Ве молиме, чувајте ги главата од вода. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Тоа е многу брзо. Користете крпа за да ја исуши кукла по чистење и го стави на некои бања прав или бебе во прав. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Вие треба да бидат внимателно поместување на кукла, бидејќи тоа е малку тешка. Повратни информации Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ако ви треба предмети итна, ве молиме изберете превозот метод EMS и плати дополнителни превозот цена (превозот време од 3-7 работни дена). Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. Царина & Должност е Да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Ве молиме да не го користите фен за да свират на кукла. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање.

Основни својства

Големина:
L
Бренд Име:
Diklove
Број На Модел На:
XS-MA40001
Материјал:
Силикони
Тип На Објект:
Секс Кукли

Тие исто така купуваат со овој производ.