.

.

Далечинскиот Клуч Школка Случај За Toyota Camry Авалон е корола Матрикс RAV4 Venza Yaris 4 Копчиња Keyless Фоб Копче за Капакот Ќорци

Далечинскиот Клуч Школка Случај За Toyota Camry Авалон е корола Матрикс RAV4 Venza Yaris 4 Копчиња Keyless Фоб

DEN 1620.00
DEN 1905.12
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Детали За Производот
Далечинскиот Клуч Школка Случај за Toyota Camry Авалон е корола Матрикс RAV4 Venza Yaris 4 Копчиња Keyless Фоб Покрие Автомобил Алармот Домување
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Основни својства

Далечински Управуван:
Yes
Тип На Додаток:
Аларм За Повикување Мувла
Бренд Име:
Tuyuet
Тип:
Анти-Кражба Уред Двонасочна
Функција:
Безбедност Сигнализација
Тип На Далечински Управувач:
Без LCD Далечинска Контрола
Пакување:
стојат пакет
Олово Време:
1-5 дена по приемот на плаќање
Опис:
Далечинскиот Клуч Школка За Toyota Camry

Тие исто така купуваат со овој производ.