.

.

12V Електрични Mortise Заклучување Магнетни Сокриени За Контрола на Пристап на Дрво Метална Врата Home Security

12V Електрични Mortise Заклучување Магнетни Сокриени За Контрола на Пристап на Дрво Метална Врата Home Security

DEN 715.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пакет Се Вклучени :
1 x Електрични Mortise Кодот
1 x Панел Маска
1 x Индукција Кодот
6 x Завртки
1 x Упатство
Спецификации :
Работен Напон : 12 V DC
Црвено-Напојување(+)
Црно-Моќ на земјата(-)
Работна Струја : (Обична)на проектот држава : 450m A, Упорни држава : 450m A
(Ниска температура)Почнете држава : 900m A, Упорни држава : 180m A
Серпентина Тип : Континуирано работи
Security Type : Електрична енергија за заклучување, го отклучите
Заклучување Основни : дијаметар сл 15mm нерѓосувачки јадро, се протега во должина од 15mm
Заклучување на Владата : Магнетна индукција
Материјал : Алуминиум Легура
Заклучување Големина : 203x33x40mm/ 7.99x1.30x1.57"
Погоден за дрвена врата, стакло на вратата, метален врата, огноотпорни врата, итн


Основни својства

Број На Модел На:
DM
Бренд Име:
GALO

Тие исто така купуваат со овој производ.