.

.

Децата се соберат дрвени Завртки блокови/ Деца Дете цртан филм DIY дрво лента со алатки за рано учење едукативни играчки , Бесплатен превозот

Децата се соберат дрвени Завртки блокови/ Деца Дете цртан филм DIY дрво лента со алатки за рано учење едукативни

DEN 1338.00
DEN 1574.40
-15 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако сакате да се вратат на производи за наплата/размена, ве молиме прочитајте предмети како следново : Кога ќе примите оштетена стока од поштарот или не ви се допаѓа производот, ве молиме контактирајте со нас веднаш и да ни даде детално објаснување и јасни слики. Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние треба да процесот на испитување и повторно да ја прати нов производ за вас во рамките на 7-14 дена. Ние ќе брод предмети во рок од 7 работни дена по извршената уплата достигна Зачувам. Ве молиме да го пополните точно превозот адреса и нашата контакт број кога ќе го испрати е добро. Пред наплата, ние ќе ги оценува производи ќе се врати. Наш основен пратката е преку Кина Пост Воздух Mail. Политика На Враќање : 1). Испорака : 1). Сите од нив, исто така, зависи од локална испорака брзина. Откако ќе ја испратите, ве молиме испратете ни ја вашата шопинг име на сметка, број како и производот реден број и следење на број по е-пошта. Било увозни давачки или такси се купувачот одговорност.
Точка име : соберете блокови
Големина на : 25*15*12. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас. Предметите ќе бидат означени како "подарок", или "примерок" и со пониска вредност за лесно царинење. Сите обичаи поврзани со трошоци се платени од страна на купувачи. Ве молиме бидете сигурни дека ќе пак кутија во добра состојба пред да се даде на парцели на поштарот. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди плаќањето кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. DHL/Федекс/UPS-от обично се 6 – 8 работни дена да пристигнат. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, Кредитна Картичка, VISA, Банка до Банка тука. Сите наплата пати зависи од различни печење систем; ние ќе ви испратиме е-маил за да ве забележи на одредено време. Повратни информации : 1).5 cm
пакување : 1set/кутија боја
Плаќање :
1). Размената е прифатена само кога ќе контактирајте со нас во рок од 5 дена откако ќе ја добијат. Ние ќе брод да ја стандардната адреса во Зачувам ако не информирате за се повторува наредби. EMS обично ќе се 7 – 10 работни дена да пристигнат. Вие ќе ги преземе сите одговорност за каква било загуба или штета за време на испорака кога ќе го испрати наредба назад до нас. Ако сакате да се разменуваат различни производи, на зголемување или намалување на плаќање е потребно ако два производи на' цените се различни. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Обично тоа ќе потрае 15 – 60 работни дена да пристигне во различни земји. И телефонски број е важно да се остави на вашата адреса. Ако сакате да ги разменат ред, само затоа на лични идеи, треба да се плати за враќање товар. Врати добри треба да биде во добра состојба, без било тинктура, абразија, впива или уништени пукнатини.

Основни својства

Тип:
Блокови
Класификација:
Монтажа
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не се јадат
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Дрво
Дрво Блок Тип:
градежни блокови
Број На Модел На:
LA126

Тие исто така купуваат со овој производ.