.

.

2018 Нови Бохемски Лето Стил Жените Кратко Sleeve Длабоко V Вратот Секојдневен Мода Печати Мини Секси Плажа Фустани Плус Големина М-XXL

2018 Нови Бохемски Лето Стил Жените Кратко Sleeve Длабоко V Вратот Секојдневен Мода Печати Мини Секси Плажа Фустани

DEN 575.00
DEN 1044.48
-45 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Напомена :
1. Ве молиме прочитајте ја нашата големина упатството внимателно пред да ја купите.
2. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни, пред да поднесе цел !!
големина на Облека долго (CM) биста (CM) Половината (CM) Рамо ширина (СМ) S / / / / M 91 90-100 / / Л 94 100-104 / / XL 95 104-108 / / XXL 96 106-110 / / 1* Поради јакна се мери со рака, не може да биде 1-2 см грешка.
2 .) Бидејќи секој се прикаже различни, може да се исклучи боја. * .
100% вистински фотографии
Плаќање
Ќе може да се плаќаат директно на aliexpress преку ЗАЧУВАМ,тоа е многу безбедно,така pls не се отвори спорот за да не се добие стоки во текот на 30 дена, бидејќи пред да се добие стока aliexpress нема да ми даде пари.ако над 60 дена, што, исто така, не се стоки, pls контактирајте ме. Јас ќе се справи со тоа.
Превозот
Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days по испраќање на стоката.
Кина пост воздух треба за 9-25days,но Русија обично можеби над 30 дена.
Бразил,Германија,Италија,Турција за EMS, pls бидете внимателни да го изберат ,за овие земја,стока лесно да се врачен на царината. Значи, ако овие земјата, кога се избере ЕМС кои раце да царината, мора да се биде во контакт со царинските и да се справат со тоа, ако не, тоа ќе биде вашата должност.и бразил клиентите треба оставете порака за вашата ID NO.
Повратни информации
Pls љубезно ни даде добар фидбек или 4 или 5 ѕвезди,ако не ви се допаѓа нашата стока, може да не се даде ни повратни информации или контактирајте со нас пред да ни дадете повратни информации, ние ќе се справи со тоа,pls не даде лош повратни информации без да се јавите.ви благодариме
Reback
Pls провери стоката кога ќе се добие тоа, доколку стоката се оштетени,pls не го потпише и да го примат .
Ако ви се погрешни стоки ,ние ќе ја.
Друга причина, ако сакате да reback стоката која треба да се плати за превозот за reback ,тогаш ние ќе ја или reback пари.

Основни својства

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Свила,Полиестер,Spandex
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Appliques
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
.
Половината:
Природни
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Шаблон Тип:
Печати
боја:
Цврста
is_customized:
Yes
Боја Стил:
Природна Боја
Име:
произведено во Кина
Ткаенина Тип:
Broadcloth

Тие исто така купуваат со овој производ.