.

.

Lumiled LED Светилки AC110V/220V E27 2W 4W 6W 7W 8W ДОВЕДЕ Дома Светилки Емитуваат Светлина Диоди Заштеда на Енергија Светилка Сферични Сијалица

Lumiled LED Светилки AC110V/220V E27 2W 4W 6W 7W 8W ДОВЕДЕ Дома Светилки Емитуваат Светлина Диоди Заштеда на

DEN 184.80

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние не го поправи или да го замени предмети со истечен рок на гаранција. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации е многу важно за нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.Lumiled LED Светилки AC110 V/220 V E27 2 W 4 W 6 W 7 W 8 W ДОВЕДЕ Дома Светилки Емитуваат Светлина Диоди Заштеда на Енергија Светилка Сферични Сијалица
Излезна Моќност : 2 W,4 W,6 W,8 W
LED Чип Бренд : Epistar
Зрак Агол : 360degree
Влезен Напон : AC220-240 V/110 V
Температура На Бојата :
Жолта : 2300 K Топло Бела 2700 K/ Кул Бело 6000-7000 K
Работа Фреквенција : 50-60 Hz
Забелешка : Ако ви треба 110v ,ве молиме оставете порака за нас. ИЛИ, можете да изберете да имате замена
1. Deafult ние испрати со 220 V
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Испорака Методи :
1. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе рефундирање на дека целосна победа понудата amout, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, по двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Ви благодариме!
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

Основни својства

Емитуваат Боја:
3000K Топло бела
Wattage:
T10 2W, T185 3W, T225 4W, T300 6W, T300 7W, T300 8W, ST64 2W, ST64 4W, ST64 6W, ST64 8W, A19 4W, A19 6W, G80 4W, G80 6W, G95 4W, G95 6W
Поддршка Dimmer:
No
боја:
Транспарентно Стакло
Бренд Име:
IKVVT
сертификација:
CCC,CE,FCC,RoHS
База Тип:
E27
Зрак Агол(°):
360°
LED Чип Бренд:
Epistar
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
Просечен Живот (часот):
50000hrs
Обликот:
Бар
Моќ Толеранција:
1%
Повод:
дневна соба
Напон:
220v,110v
Температура На Боја:
Топло Бела (2700-3500K)
LED Чип Модел:
2835
Прозрачна Флукс:
1000 - 1999 Lumens
Тип На Објект:
LED Светилки
Должина:
147mm
моќност:
2w,4w,6w,8w
Влезен Напон:
220v/110v
Име:
led светилки со вжарено
Тип:
Lumiled LED Светилки
маска:
Транспарентно Стакло
база:
E27/E26
УПТ:
2200K /3000K
IP-Класа:
IP44
Примена:
Внатрешна светлина
Гаранција:
2 години

Тие исто така купуваат со овој производ.