.

.

Термички Кулер Водоотпорен Ручек Пикник Торба Изолирани торбичката за Преносни Жените деца Кулер Ручек Торба со Tote

Термички Кулер Водоотпорен Ручек Пикник Торба Изолирани торбичката за Преносни Жените деца Кулер Ручек Торба

DEN 107.00
DEN 180.96
-41 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Спецификација :
Материјал : Оксфорд и Tinfoil
Боја : Зелена/ Блу/ Rose Red/ Сива
Големина : 16.
Уживајте во вашата шопинг време,имајте пријатен ден!
Напомена :
Ве молиме овозможи 2-3% грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Се справи со дизајн,лесно да се носат и лесен за употреба. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
Совршен за пикник,активности на отворено,патување,работа ручеци и така натаму. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Време На Испорака :
1.
Слој од термоизолација материјал во внатрешноста на чантата.
На ручек торба имаат термичка заштита,ладна и свежа функција. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Ова е добар подарок за вашиот пријател. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.)(L X W X H)
Карактеристики :
Сосема нов и висок квалитет.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа може да се користи како ручек торба,пикник торба,преземање торба или шопинг торба. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Има 4 бои за вашиот избор. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
1 Buc Изолирани Ручек Торба 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).

Основни својства

Тип:
Складирање Кеси
Бренд Име:
MOJOYCE
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Кујна
Употреба:
Храна
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
96055
Форма:
Три-димензионални Тип
Класификација:
Сет
Шема:
Три-димензионални Тип
Дебелина:
8 жица
Материјал:
Oxford
Капацитет:
16.5*11*11.5 cm
Спецификација:
16.5*11*11.5cm
Производот:
ручек торба
Тип:
Изолирани Ручек Торба
Големина:
16.5*11*11.5cm/6.50*4.33*4.52(appr.)(L x W x H)
боја:
мулти за избор на

Тие исто така купуваат со овој производ.