.

.

Најновите Eachine E010S E010C E010 Микро FPV РК Quadcopter Резервни Делови Рамка за Полнење

Најновите Eachine E010S E010C E010 Микро FPV РК Quadcopter Резервни Делови Рамка за Полнење

DEN 143.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


8138310190905439 РК Quadcopter Топла Продажба US $ 25.98 /парче US $ 31.98 /парче US $ 65.98 /парче US $ 36.99 /парче US $ 83.98 /парче US $ 109.98 /парче US $ 285.98 /парче US $ 219.98 /парче
Опис : Brand Name : Eachine Предмет Бр. : E010 S ,E010 C, E010 Точка Име : Рамка за Полнење во Боја : Бела
Тежина : 3g Употреба : резервен дел за Eachine E010 S E010 C E010 РК Quadcopter & Сечилото Inductrix Мали Whoop Пакет се Вклучени : 1x Рамка за Полнење
Враќање :
Ако објектот DOA(Мртов на Пристигнување),Купувачите Можат да се врати во 14 Дена,Ние ќе го замениме со Нов објект по добиеме DOA објект.Ве молиме Контактирајте со нас Пред да се испрати објект назад
Гаранција :
Сите точка Доаѓа со Основни 3 Месец Продавачот Гаранција,ако објектот неисправни во 3 Месец,Ние ќе ви понуди замена withour екстра Полначот(вклучувајќи го и превозот надомест)Откако ќе го Прими Неговиот објект.
Ако објектот Неисправни после 3 Месец,Купувачи уште можете да ги испратите назад,Ние ќе контактирајте со добавувачите или Manufactory за Гаранција.Купувачите можат да имаат Потреба од плати Превозот надомест За испраќање на заменува точка.

Основни својства

Бренд Име:
EACHINE
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Директорот Оска
За Возило Тип:
Хеликоптери
Број На Модел На:
Eachine E010S E010C E010
Технички параметри:
Вредност 10
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Надградба На Делови/Додатоци:
рамка за полнење
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
рамка за полнење
Четири тркала Атрибути:
рамка за полнење
Алатка Материјали:
рамка за полнење

Тие исто така купуваат со овој производ.