.

.

Трговија на големо 28-30 Инчен (70-75СМ) Природни Pheasant Опашка Пердуви Коса Екстензија За Свадба Декорација Diy Ниска цена Пердув plume

Трговија на големо 28-30 Инчен (70-75СМ) Природни Pheasant Опашка Пердуви Коса Екстензија За Свадба Декорација

DEN 125.00
DEN 131.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$14.44 $16.99
$14.44 $16.99
$2.98 $3.51
$0.99 $1.16
$13.87 $16.32
$19.54 $22.99
$0.98 $1.15
$0.88 $1.04
wy-приклучок-крај трговија на Големо со Висок Квалитет Природни Pheasant Опашка Пердуви 10-30inch 25-75СМ DIY накит Свадба Декорација Пердув Pheasant plume
Должина
25 CM-30 CM 10-12inch
30 CM-35 CM 12-14inch
35 CM-40 CM 14-16inch
40 CM-45СМ 16-18inch
45СМ-50 CM 18-20inch
50 CM-55 CM 20-22inch
55 CM-60 CM 22-24inch
60СМ-65 CM 24-26inch
65 CM-70 CM 26-28inch
70 CM-75СМ 28-30inch
име на производ : Pheasant опашка пердуви
За Нас
1). Ако сте поединец купувачот, не заборавајте да додадете ни за вашите омилени продавачот.
2). Ако сте веледрогерија, или во потрага по бизнис партнери во Кина, ве молиме контактирајте со нас.
За Нарачки
1). Ве молиме контактирајте со обезбедувачот прво, ако сакате да се одржи голема цел. Исто така, ќе се добие голем попуст од express компанија, ако вашите квантитет на вашата цел е голем.
2).Ако сакате да се меша цел, ве молиме контактирајте со нас пред да заврши на плаќање, како ние може да ви даде некои попуст.
Shippint
1).Предмети се испраќаат само по уплата.
2).Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, Кина Пост Воздух Mail или Хонгконг Пост Воздух Mail, Бесплатен превозот Цел ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Mail. Цел на повеќе од $150 од EMS, DHL, или FEDEX бесплатен превозот.
3). Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок врз увозот, ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност (не се одразуваат на вкупната цена сте платиле); Ако било увозни давачки или такси се купувачот е responsibilit.
Плаќање
1).Ќе ван плати користење на Money bookers, Виза, Мастеркард кредитни картички и банкарски трансфер.
2).Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Postepay, Carta Si, 4 B поддршка Aliexpress Зачувам услуга.
Повратни информации
1).Ќе задоволителен е нашата единствена prsuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2).Ве молиме љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3).Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Основни својства

боја:
25-30CM 10-12Inch, 30-35CM 12-14Inch, 35-40CM 14-16Inch, 40-45СМ 16-18Inch, 45-50CM 18-20Inch, 50-55CM 20-22Inch, 55-60CM 22-24Inch, 60-65CM 24-26Inch, 65-70CM 26-28Inch, 70-75СМ 28-30Inch
Големина:
10 Pcs, 50 Pcs, 100 Pcs
Материјал:
Pheasant Пердув
Бренд Име:
SMT-ЗАНАЕТ
Број На Модел На:
Natura Pheasant опашка пердуви
Шема:
Обоена
Должина:
Please Choose
Количина:
ве молиме изберете

Тие исто така купуваат со овој производ.