.

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

Материјали Легури , Кристално кристал Грб Рамно Назад , Шие месо тело , Бар , Pin, Brooch Големина Клиент дизај�

Ние почнува креативна работа во 2001 година.Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит

Трговија на големо и пад на превозот За промет на големо над $200,ќе им понуди попуст или слободни изразат

Новата симпатична broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на аг

Уникатни рачно изработени Boho Шик Јоркшир Terrier Brooch Машки и Женски Подарок Накит Brooch 12pcs / Многу(6 Бои Слобо

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

БЕЛЕШКИ : ! Ние usurally има неколку многу во акции, ако е надвор од акциите, pls се прошири уште 10 дена за нас ор

Испорака Детална : 1 1 Lot = 10 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3.Внимание : ве молиме забележете дека поради све

Нови Пристигна Едноставна Метал Антички Злато Пердув Brooch Долга Игла Lapel Pin Бесплатен ПревозотНајчесто п

Топла Продажба ID : 5258 95% ПОПУСТ парче 6.90 100 95% ПОПУСТ парче 5.90 100 95% ПОПУСТ парче 7.60 100 95% ПОПУСТ парче 4.60 100 95%

Топла Продажба ID : 5259 95% ПОПУСТ парче 5.80 100 95% ПОПУСТ парче 4.18 100 95% ПОПУСТ парче 4.78 100 95% ПОПУСТ парче 4.80 100 95%

Висок квалитет, класични луксузен корејски нов стил едноставна темперамент мода snout кристал шамија ток�

Точка ИМЕ : 10 Pcs трговија на Големо Bowknot Безбедност Brooch Иглички Гроздобер Стил Антички Бронза Позлатен Бр

1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува мет�

1 Плаќање се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску 2 Зачувам е нашиот препорачува мет�

Внимание : Бидејќи на рачни мерења на локации, може да биде малку грешкиКако екранот е различен, различн�

за вашата пратка,ви благодариме!3 : Кога сте ја одбрале од Кина Пост или e Packet, ние секогаш да ви обезбеди б

Уникатни рачно изработени Boho Шик Bloodhound Brooch Машки и Женски Подарок Накит Brooch 12pcs / Многу(6 Бои Слободен Из�

Уникатни рачно изработени Boho Шик англиски булдог Brooch Машки и Женски Подарок Накит Brooch 12pcs / Многу(6 Бои С�

Забелешки : 1.120 компјутери / многу2.секоја боја мин цел е 120pcs, бесплатен превозотЗа трговија на големо : ве

Топла~Топла~Hot Sale~ Временски ограничени промотивниДобредојдовте на нашата продавница!Ние сме фабриката

Answer : ___________________________ Note : Ние го прифаќаме наведете бои, ако треба, ве молиме, напишете количината насекој

Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress 2 Купувачот е одговорен за сите врати прево

Се врати во рок од 7 дена;3.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?A : Нормално,ние ќе го испр

ДЕТАЛЕН ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ : СпецификацииНова Мода broochнаправени со квалитетот кристал1) Високо квалите�

Кристално Јасна Сончоглед Класичен Brooch PinМногу убав Цвет Кристал дизајн brooch;На brooch големина е 5.5 cm во диј

ОписМногу убав Цвет Кристал дизајн brooch;На brooch големина е 5.5 cm во дијаметар.Имајте на ум ова brooch е во врвот

Минимална Нарачка е $12Ве молиме да направите вашата нарачка повеќе од 12 Ако вашата цел е помалку од $12, ве

Минимална Нарачка е $12Ве молиме да направите вашата нарачка повеќе од 12 Ако вашата цел е помалку од $12, ве

За САД , Канада , Мексико ,Цел>120dhl / федекс бесплатен превозотЗа Австралија,велика БРИТАНИЈА,Ирска,Франци

Кристално Јасна Сончоглед Класичен Brooch PinМногу убав Цвет Кристал дизајн brooch;На brooch големина е 7*5cm во диј�

Минимална Нарачка е $12Ве молиме да направите вашата нарачка повеќе од 12 Ако вашата цел е помалку од $12, ве

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC897 J Пеперутка Форм

Моден мулти боја Камелеон форма кристал brooch, златен тон брошеви игли за мажите накит декорација2017 најно

Нови гроздобер broochГОЛЕМИНА на : METERIAL : алуминиумскиПАКУВАЊЕ : opp б agБОЈА : како на сликатаБидејќи на агол �

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC101549 елка форма Бро

Добредојдовте на нашата продавница на aliexpress Висок квалитет и Чесност е нашата начелоC352 Б Бејзбол Форма

БЕЛЕШКИ : За ова големо цел, ние не ги имаат во залиха Ве молиме љубезно го продолжи ред со уште 10 работни

Гроздобер Метал Кристал Папагал Птица Brooch За Жените Јака Иглички Corsage Декорација Животно Brooch Значки Нак

Цртан Филм Симпатична Пчела Летаат Инсекти Brooch За Жени Мажи Жолта Пчели Глеѓ Pin Брошеви Ранец, Торба Тек�

Ве молиме да користите шопинг количка да се направи ред за повеќе од еден објект; бесплатен превозот за �

2017 Моден Дизајн на Животните Глеѓ Птица Brooch Иглички Симпатична Значки Брошеви за Жени, Девојки Партија B

Може да биде со двојна употреба, може да се направи ѓердан привезоци, исто така може да се направи brooch де�