.

.

Висок Квалитет 25mm Сребро Позлатен Алка База Хривнија Празно Наоди Фах Рамки Поставување Cabochon Камео (L6-02)

Висок Квалитет 25mm Сребро Позлатен Алка База Хривнија Празно Наоди Фах Рамки Поставување Cabochon Камео (L6-02)

DEN 71.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!
Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!
П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?
A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !
П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?
О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена. Ако некои од објектите се надвор од акциите, ние треба 3~10days да се произведе, ве молиме да бидат трпение!
П : Кога можам да се добие пакет?
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Кина Пост Воздух Пошта вообичаено трае 16~35 дена за сад и Европа, 20~60 дена во други земји.
Ако вашата нарачка над $7 , ние ќе ги ажурира пратката да e Packet ( нормално трае 7~15 дена ) за НАС и Русија купувачи и Кина Пост Воздух Mail ( може да се следи во вашиот земји ) за други купувачи.
П : Дали треба да го плати превозот цена?
A : Ние обезбеди бесплатно Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за некои земји, и некои земја купувачи треба да плати $2 превозот цена. Тоа можете да го видите при поставувањето на цел. Ако можете да изберете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тогаш, вие не треба да плаќаат, ако можете да изберете само кина пост воздух пошта, ќе треба да плати $2 превозот цена.
П : Што треба да направам ако не го добиете пакетот?
A : Како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и кина пост воздух пошта е потребно долго време на патот, ве молиме да бидат трпение, ви благодариме! Ако има преземено во текот 55 дена , ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го продолжи времето за испорака или наплата за вас. П : Што треба да направам ако постојат проблеми на производи?
А : ве Молиме контактирајте со нас, прво преку aliexpress порака и испратете фотографија во 7 дена. Ние ќе се вратам на вас побрзо. Ние ќе го потврди вашиот проблем и наплата за вас во 3 работни дена.

Основни својства

Бренд Име:
Wadsfred
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Објектот Ширина:
2.5inch
Производ Карактеристики:
хривнија рачно изработени
Објектот Дијаметар:
2.5inch
Објектот Висина:
2.5inch
Објектот Должина:
2.5inch
Објектот Тежина:
10g
Број На Модел На:
хривнија камео
Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
доведе слободни и никел слободни / Месинг Материјал

Тие исто така купуваат со овој производ.