.

.

Бесплатен превозот Божиќ венец лист cupcake wrappers декорација партија услуги,чаша торта toppers зема материјали

Бесплатен превозот Божиќ венец лист cupcake wrappers декорација партија услуги,чаша торта toppers зема материјали

DEN 765.00
DEN 956.64
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте на Sweet Day! Ние сме подготвени да сторат сè што можеме да направиме за да те направи среќен клиент! Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Ние ќе ви обезбеди најдобар квалитет на производи со убаво цена! Ако имате примено на стоки и задоволни со нив, не заборавајте да ни даде Позитивни Повратни информации! Ви благодариме! ^ ^ -
120pieces(1lot) = 60pcs Wrappers и 60pcs Toppers/Зема
Материјал : висок квалитет на храна стандард хартија
Обвивка е големина : 5cm(Дното дијаметар)
Модел : Божиќ

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.