.

.

Z20002 мини струг Метал Струг DIY дрво струг машина engaving

Z20002 мини струг Метал Струг DIY дрво струг машина engaving

DEN 5520.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме прочитајте ги внимателно сите политики пред да направите нарачка
2. Моторни ножот и опрема се изработени од метал.Аргентинецот и руската обичаи треба да контактирате со нас кога ќе се направи ред. Во такви случаи, продавачот плаќа за сите поврзани со превозот цена, ако ги има.Моторни брзина : 20,000 вртежи/мин
2.Купувачот мора да соработува со царинските да се справи со дозвола прашање
3.")
љубезно потсетник
Ако не сакате да го додадете оддалечена област цена, можете да изберете ЕМС.Работни материјали : дрво, и инженеринг мека пластика метал итн.
Контактирајте со нас
На предмети кои се купени со бесплатен превозот, ние ќе одземе на нашите превозот на трошоците од вашиот наплата износ.Купувачот мора да ги преземе бесплатно на било трошоци предизвикани од царинење задоцнување.
Ако не сте задоволни со нашите производи или чувствуваат дека времето за испорака е премногу долго ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние секогаш сме тука да помогнеме колку што е можно поскоро.
2 Враќање или повраток е достапно само ако објектот не може да се работи или да има грешка во ставка опис предизвикува објект да не фитинг вашата потреба. Машина боја е составено од црвена и црна.Ве молиме не го стави на ред кој не сте намера да го купат
3.

Основни својства

Состојба:
Нови
Број На Модел На:
-
CNC или Не:
Нормално

Тие исто така купуваат со овој производ.