.

.

година нови 80pcs стоматолог алатка за полнење Парчиња Полирање на Забите со Четка Полирач Prophy Гума Чаша Latch Шарени Удар Најлон Влакната

година нови 80pcs стоматолог алатка за полнење Парчиња Полирање на Забите со Четка Полирач Prophy Гума Чаша

DEN 618.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации : Алумина Сад Полирање Четки за Полирање на Спроведување на мазна прецизни, висок квалитет на обработка на Безбеден, сигурен и лесен за употреба * * се Користи за отстранување дамки и полирање * Подготвува површината за пломби и ортодонтски процедури * месо тело со дијаметар : 2.35 mm 100% Нов Бренд Нова Боја Најлон latch рамен Полирање Полирач Prophy Четки Стоматолошки Модел : Latch рамно Тип (РА) се Користи за : отстранување дамки и полирање Материјал : Бела Најлон тип : еднократна употреба 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјал : метал е направен од нерѓосувачки челик, и обоени дел е направен од најлон Дијаметар : 2.35 мм Дијаметар : 2.35 мм Боја : Бела Тип : остар Вид Стоматолошки Latch Тип Полирање Чаши. Можете да се истражуваат на Стоножка од секој агол.Тоа е доволно јасно за микроскоп набљудување. Должина : 24mm месо тело со дијаметар : 2.35 mm, Направени Со Висок Квалитет со Силиконска Гума.

Основни својства

Тип На Објект:
Белење На Заби
Број На Модел На:
стоматолошки полирање четка
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
200g

Тие исто така купуваат со овој производ.