.

.

Оригиналната Игра Жичен Гејмерски Слушалки LED Прозрачна Вибрации Верзија Слушалки Casque Аудио со Микрофон за Компјутер Pc Гејмер

Оригиналната Игра Жичен Гејмерски Слушалки LED Прозрачна Вибрации Верзија Слушалки Casque Аудио со Микрофон за

DEN 1132.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


SOYTO Оригинални Жичен Luminou Слушалки fone де ouvido Стерео Гејмерски Слушалки Слушалки auriculares Со Микрофон за Мобилни Телефони PC
За Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Само кога ќе плаќање потврдена од страна на Aliexpress систем, јас сум дозволено да се процесира вашата нарачка, па ве молиме да се направи исплата ПОБРЗО. Повратни информации : Ако сте satisified со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде на Сите 5 ЅВЕЗДА повратни информации и ница преглед, ние инспирирани од страна на клиентите поддршка за да се биде партнер можете да им верувате на.
Вашето мислење е многу важно за нас, бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Основни својства

Зачестеност Одговор Опсег:
20-2000Hz
Функција:
За Мобилен Телефон,Спорт,За Рутински канцелариското работење,За Интернет Бар,Заеднички приклучок за Слушалки,Микрофон,Гласовна контрола,Поддржува музика за Видео Игра,Поништување Бучава,HiFi Слушалки,Преносни,За iPod
Поддршка СТАН:
No
Времето на пазарот:
2016 година
Конектори:
3.5 mm
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Vocalism Принцип:
Динамичен
Линија Должина:
2.0 M
Приклучок Тип:
Линија Тип
Број На Модел На:
SY855
Чувствителност:
123dB
Стил:
Headband
Контрола На Јачина На Звук:
Yes
Безжичен:
No
Активен Бучава Отказ:
Yes
Безжична Тип:
Никој
Водоотпорен:
No
комуникација:
Жичен
Контрола На Копчето:
Yes
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
боја:
Бела,Црна
Стерео слушалки,слушалка,auriculares:
Yes
fone де ouvido слушалки,audifonos:
Yes
Жичен слушалки,слушалки:
Yes
Примена:
Играте игри,да Слушате музика стерео,Божиќ подарок
Пакет:
Yes
Тежина:
About 0.3kg
Supoort:
Сите Уреди со ПОМОШЕН конектор
Посебна функција:
со LED светло
Длабок бас стерео приклучок за слушалки:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.