.

.

Нордиските Фламинго Минималистички Платно Уметност Печатење на Постер, Цитати Ѕид Слики за Дневна Соба Оркестарот Ананас Дома Декорација

Нордиските Фламинго Минималистички Платно Уметност Печатење на Постер, Цитати Ѕид Слики за Дневна Соба Оркестарот

DEN 309.00
DEN 372.00
-17 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас

Основни својства

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
боја:
А, 4 Psc
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Zerocreative
Број На Модел На:
AN1153
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Предмети:
Пејзаж
оригиналниот:
No
Теми:
ѕид уметност
оркестарот:
ѕидот оркестарот
Тип:
Платно Printings
платно печатење:
печатени слики и постери
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
скандинавските:
висок-квалитет
Тропски лист:
Ананас
Обликот:
правоаголник

Тие исто така купуваат со овој производ.