.

.

50pcs/многу -Крос шарм,Злато& Сребрена позлатен Странично Крстот Шарм/Pendant 46.8x29mm промет на големо со бесплатен превозот

50pcs/многу -Крос шарм,Злато& Сребрена позлатен Странично Крстот Шарм/Pendant 46.8x29mm промет на големо со бесплатен

DEN 582.00
DEN 612.96
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1334089/search?origin=y&Search Text=letter+шарм
Материјал : Цинк Легура
Големина = 46.8*29*2 MM
1lot=50pcs
Ние можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

Основни својства

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Шарм
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Цинк Легура
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
XJ--001

Тие исто така купуваат со овој производ.