.

.

LARATH За Фолксваген воздух влезот притисок сензор,03G 906 051A,03G906051A,P4050-5100

LARATH За Фолксваген воздух влезот притисок сензор,03G 906 051A,03G906051A,P4050-5100

DEN 960.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Пие И Време На Испорака
1.Ние брод во светот
2.Ние секогаш се задржи повеќе од 98% предмети во парк, ова се осигураме дека нашиот бродови во 2-3 работни дена
3.Предаден од страна на Кина Пост Воздух Mail (Околу 15~25 работен ден), Ако е потребно итно.Жал ми е,
Ве молиме помогнете не да конкурираат/купување на тоа.Како што сите знаеме,каква било поплака или негативни повратни информации за речиси слободни објектот не е она што го сакав
4.Бесплатни DHL изразување на превозот, нормално време на испорака е околу 3-6 работни дена до вашата врата,
вие исто така може да пратите парцели на DHL веб-Сајт, следново е барања за вашата нарачка од DHL Брод
5.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
*Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот до –не мешајте ги за дополнителни превозот обвиненија
ПОВРАТНИ информации
- Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба,
ве молиме да го оценувате на НСД (Детални Продавачот Рејтинг) на трансакцијата на Aliexpress со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек.
- Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас.
- Ако имате било барање, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
- Ве молам помогнете ни да ја одржуваме нашата ниска цена за вас, со вашата поддршка со позитивни повратни информации.
КЛИЕНТИТЕ ПОЛИТИКА
- Ако имате било пребарување или незадоволство,
ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници преку Aliexpress Центарот за Пораки само.
- нашите работно време : 9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот од понеделник до недела.
- Ние, исто така, работа во празници.
- Ако можете да контактирате со нас преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 работни часа

Основни својства

Тип:
Внесувањето Воздух Сензор За Притисок
Стил:
Varistor Тип
Бренд Име:
LARATH
Чувствителност:
1.1
Резолуција:
1.2
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
2.1
Тип На Сигнал:
Напонски Сигнал
Повторливост:
1
Hysteresis:
2
линеарна:
2.2

Тие исто така купуваат со овој производ.