.

.

100pcs 10x15cm Злато Чиста Organza Кеси Свадба Корист на Партијата на Подарок Торба Бонбони Торба

100pcs 10x15cm Злато Чиста Organza Кеси Свадба Корист на Партијата на Подарок Торба Бонбони Торба

DEN 568.00
DEN 624.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис :
Оваа Прекрасна organza торба е само Прекрасен за Вашата Свадба.Тие се разноврсна да се одржи корист бонбони како желе бонбони, Јордан бадеми, бакнежи и прегратки, како и корист подарок како свеќи, сапуни, и дијамант confetti. И ние имаме други бои.Изберете боја која одговара на вашата свадба тема и тоа лесно ќе го додадеме елегантна завршница на местото.
Боја : Темно Сина, Розова, Кафеава, Црвена, Crimson Црвена, Сребрена, Црна, Бела, Боја На Слонова Коска, Теал Сина, Светло Зелена, Праска, Злато, Жолта, Лаванда, Fuchsia

Основни својства

Подарок Торба Големина:
10x15cm
Број На Модел На:
Чиста Organza
Повод:
Роденден,Забава,Свадба,Годишнина,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Материјал:
Чиста Organza
боја:
Злато
Количина:
100pcs/пакет
Големина на:
6 (15cm) H x 4 (10cm) W
Материјал:
Чиста Organza

Тие исто така купуваат со овој производ.