.

.

8SEASONS Нерѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Врвот Drilled Сребрен Тон на Боја 10мм(3/8)4mm x(1/8),100 Компјутери

8SEASONS Нерѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Врвот Drilled Сребрен Тон на Боја 10мм(3/8)4mm x(1/8),100 Компјутери

DEN 123.00
DEN 175.68
-30 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нерѓосувачки Челик Завртка Око Кауција Врвот Drilled Сребрен Тон 10мм(3/8")4mm x(1/8"),100 Парчиња Материјал од Нерѓосувачки Челик(Олово и Никел Безбедно) Големина Приближно : 10мм x4mm( 3/8" x 1/8")
Дупка големина : 2.1 mm( 1/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Сребрен Тон Количина ќе добиете 100 на овој објект во листата цена Дел Не. B68893 Забелешка.
Ние почнува креативна работа во 2001 година.
Ние се чуваат остро чувство за мода и постојано нуди hotest Накит направени од страна на нашите сопствени дизајнер Пропушти Фу.
Ние, исто така, нуди различни серија на накит компоненти за DIY-aholics.
Ви благодариме за поддршката на сите наши фанови, ние сега се прави подобри и подобри.
Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и во случај на лоши временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации за нашите клиенти.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши. Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.
Ви благодариме!

Основни својства

Број На Модел На:
B68893
Накит Наоди Тип:
Изолација
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
8Seasons

Тие исто така купуваат со овој производ.